+372 5541666

Airsoft

AIRSOFT-MILITAARNE SPORTMÄNG!

Adrenaliin korraldab airsofti üritusi neile, kes otsivad meie teenuste hulgast midagi uut ja adrenaliini pakkuvat. Kliendil saab valida erinevate airsofti võimaluste vahel, alates lihtsamatest lahingutest kuni keeruliste missioonideni kus kasutatakse spetsiialset mototehnikat ja pürotehnilisi efekte.

Mis on Airsoft?

AIRSOFT, tuntakse ka softairi nime all: on taktikaline sõjamäng, mis imiteerib ehtsaid lahingusituatsioone. Airsoftis kasutatakse tõeliste tulirelvade koopiaid. Relvad tulistavad 6mm läbimõõduga plastikkuule. Relvade laskeulatus on 45-55m.

Kuidas mängitakse airsofti?

Mängus on meeskondadel eesmärk, nagu paintballis või laserlahingus, pantvangide vabastamine või vaenlase baasi vallutamine. Aga on ka teised mängutüübid nagu zombie, wolf ja deathmatch. Airsofti mängitakse põhiliselt hobina, kuid seda kasutatakse ka politseiüksuste ja kaitsevägede taktikaliseks väljaõppeks.

Airsofti kuulid ei jäta riietele mitte mingisuguseid jälgi võrreldes paintballiga, seetõttu on raske tabamusi registreerida. Mänguhoos ei pruugi pihtasaanu arugi saada, et kuul teda tabas, mistõttu paljud inimesed eelistavad airsoftile paintballi.

Kus saab Airsofti mängida?

Mängi metsas või mõnes endises sõjaväeosas - airsoft lahinguid saab pidada erinevates paikades üle Eesti. Parimaid militaarseiklusi saab pidada nt Türisalu raketibaasis, Nursipalus kui ka kasvõi mõnes Harjumaa metsas. Populaarsemaks softairi mängukohaks Tallinna lähistel on vana Männiku sõjaväe osa. Anna meile teada oma asukoha soovist ning leiame sulle sobiva lahingukoha airsofti ürituse korraldamiseks.

Kellele sobib Airsoft?

Airsoft lahing on mõnus sportlik ajaviide, mis pakub aktiivset vaba aja veetmise võimalust ning muudab meeldejäävaks iga firmaürituse, sünnipäevapeo või poissmeesteõhtu. Mängu käigus on võimalik näha mängijate juhiomadusi ja meeskonnatöö oskusi. Tavapärasest erinevas adrenaliinirohkes situatsioonis viibimine võib sageli kolleegis või sõbras välja tuua seni varju jäänud külgi. Airsoft me alla 16.eluaasta ei korralda.

Airsoftis me spetsiaalseid kaitsevorme ei kasuta. Soovitav on mängule selga panna tumedam riietus, mis võib mängu käigus määrduda. Samuti on kasulik pea ja kaela kaitseks kanda mütsi ja salli ning käte kaitseks kindaid. Jalanõudeks sobivad paremini kõva tallaga saapad, aga mängida võib ka tossudega.

Varutuse rent koos meiepoolse instruktoriga alates 15 eur/in. Varustus sisaldab: automaatrelv, kuulid (1500tk), kaitseprillid või mask, püropakett

Meie hinnad ei sisalda käibemaksu

Keskmine ürituse kestvus 2-3 tundi.

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: