+372 5541666

Miks valida Adrenaliin?

Adrenaliini töökas meeskond tegeleb paintballiga aastast 1998. Oleme suurim paintballiga tegelev klubi Eestis, meil on palju kogemusi seltskonnaürituste, firmapäevade, võistlusmängude, kohalike ning rahvusvaheliste turniiride korraldamisel.

Kuna inimesed on hakanud paintballi rohkem harrastama, oskavad nad nõuda ka kvaliteeti. Odava ja mittekvaliteetse varustusega mängides ei jää huvilised enam rahule ja seepärast pakumegi oma laenutuses ainult parimat. Meie ja meie edasimüüjad kasutame laenutuses õhuga (mitte CO2) töötavaid markereid. Samuti on relvad ja termoklaasiga maskid uued ning alati heas korras. Korraga võime välja laenutada kuni 160 komplekti, sinna juurde pakume erinevat lisavarustust, õigeid palle, huvitavaid mängukohti jne. Selle kõige juures on meil aga hinnad samad või veel soodsamadki kui konkurentidel.

Spordiklubi Adrenaliin tegeleb ka paintballi varustuse jae- ning hulgimüügiga, oleme kahe maailma suurima pallitootja ametlikud esindajad Eestis. Kui teil on soov soetada endale paintballiga seotud varustust, oskame kindlasti soovitada parimat varianti. Samuti on võimalik vaadata ja proovida erinevat paintballiga seotud varustust meie kaupluses.

Spordiklubi Adrenaliin tegeleb aktiivselt ka sportliku paintballiga. Klubi omab suurt rahvusvahelist kogemust, oleme osalenud mitmetel turniiridel ning käime ennast välisriikides pidevalt ka täiendamas. Meie sportliku võistkonna nimel on mitmed Eesti Paintballi Meistrivõistluste etapivõidud juba alates 2006. aastast, samuti oleme 2008. aasta Läti meistrid, 2009. aasta Soome III ja 2010. aasta II liiga võitjad.

Meid toetab ning tunnustab Eesti Paintballi Liit.

Meeldivale koostööle lootes,
Spordiklubi Adrenaliin meeskond

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: