+372 5541666

Laserlahingud - kõigile ja kõikjal

Õue laserlahing- lõbus meelelahutus täiskasvanutele

LaserlahingudTänu oluliselt võimsamale varustusele ja tõetruule keskkonnale ei ole laserlahing kindlasti mõeldud ainult lastele, vaid sobib hästi firmaüritusele, meeskonnatreeninguks, sünnipäevaks. Lasermäng arendab reaktsioonikiirust, otsustusvõimet ja koostöövalmidust. Saad hea füüsilise koormuse kui ka meeldejääva mänguelamuse. Sobib heaks meelelahutuseks igas eas meeste- või naisterahvale, laste pidudeks või tööpäeva lõpetamiseks sinu kontoris jne.

Kus saab laserlahinguid pidada?

Põnevaid lahinguid oleme korraldanud metsas, vanades sõjaväeosades, linnuste ümber, linnaparkides, turismitaludes.

Eriti suurt efekti pakub laserlahing pimedas mängides. Selleks otstarbeks oleme välja otsinud suure hulga müstilisi ja salapäraseid mängukohti☺

 Kuidas mängitakse õue laserlahingut?

Nii nagu arvutimängudeski saab ka siin sättida "elude" arvu, laskemoona kogust, laskekaugust jms. See aitab meeskondi balanseerida ja on heaks võimaluseks erinevate stsenaariumite mängimisel. Näiteks "lossi vallutamisel" jäetakse kaitsesse 3 vaprat lasersõdalast, kellel on kaasas "kastidega laskemoona", 15-liikmelisel ründesalgal on aga loetud arv "padruneid" jne. Kasutatavad relvad annad infot järgijäänud elude kui ka tabamuste kohta display ja hääle vahendusel.

Laserlahingud

Mõned põnevad välilaserlahingu paketid                                                                                                               

SNAIPRI LAHINGUD ÜMBER KUMMITAVATE LOSSIDE JA PIMEDAS EESTIMAA LOODUSES

LASTE SEIKLUSLIK SÜNNIPÄEVA PAKETT 

 Sinu soovidele leiame parima lahenduse, küsi lisa See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 55 41 666

Näidis laste sünnipäevapidu õue laseritega Glehnis: 

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: