+372 5541666

Paintball

PaintballPAINTBALL ADRENALIIN.EE-GA KÕIKJAL EESTIS!

Sõbrad kokku ja paintballi lahing võib alata!

Paintball on rohkelt adrenaliini, närvikõdi ja elumusi pakkuv meelelahutus sünnipäevadeks, firmaüritusteks, poissmeeste-, tüdrukuteõhtuteks või lihtsalt koos sõpradega mõnus ajaviide. Adrenaliinirohke paintballiüritus saab garanteeritud.

Kus saab paintballi mängida

Paintballi mänge korraldame kõikjal Eestis. Paintballi mängukohtadena kasutadakse palju sõjaväelinnakuid, vanu ehituskomplekse, huvitavaid metsamängukohti. Samuti võib klient endale ise sobiva lahingukoha idee välja pakkuda.

Paintballi lahingukohad Tallinnas ja Harjumaal:

Paintball Lõuna-Eestis:

Palju maksab paintballi mäng?

Spordiklubi Adrenaliin varustusepark on väga suur ja mitmekesine, vastame ka kõige nõudlikuma kliendi soovile. Võimalus tellida täisteenus koos seltskonna transpordi, toitlustuse, sauna jms ning muidugi suurepärase paintballiüritusega. Vastavalt kliendi ootustele saame pakkuda soodsa hinnaga paintballiüritust kuid ka samas väga kvaliteetset.

Varustuse rent koos kaitsevormiga alates 11€/in 

Kuulid alates 3,5€/100tk

Paintballi varustuse rent

Kui mängupagas suur, siis pakume ka üritusi ilma meiepoolse instruktorita. Rendite meilt varustuse ja peate vastavalt oma soovidele värvilise lahingu maha ükskõik kus ning meist sõltumata. Paintballi varustuse renti kindlasti soovitame väikestele gruppidele, kes soovivad soodsalt mängida. Pakett 200 kuuli, kaitsevormi ja väikese püropaketiga 10-le 160€

Oma soove ja kogemusi saad jagada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 55 41 666

Näidispakette paintballi üritustest:

PÄRASTLÕUNANE LÕÕGASTAV FIRMAÜRITUS
Suurepärane võimalus rutiinsest töökeskkonnast põgenemiseks ning tööpingete maandamiseks. Miks mitte ülemusele/kolleegile 1:0 ära teha pärast väsitavat tööpäeva. Lisaks võimalus mõnus grill ning saun.

EKSTREEMNE SÜNNIPÄEV
Veeda üks unustamatu päev oma parimate sõprade-tuttavatega ekstreemselt sportides. Soovi korral telk koos kaetud laua ja istumisega.

RAJU POISSMEESTE-, TÜDRUKUTEÕHTU PIDU
Kutsu oma parimad sõbrad/ sõbrannad kokku ja kõik muu jäta juba meie hooleks☺ Kindlasti saab “õhtustaar” endale vastava kostüümi, soengu ja make-up-i. Meil jooksevad ringi nii jänkud, kui karud kui ka mõmmid või saab lihtsalt rentida ühekordset kostüümi.

Ühekordne kostüüm+ jänesekõrvad €5

Looomakostüümi rent €15

TOSSU, PAUKU, TULD
“Poisid” ei ütle kunagi EI millegile, millega saab pauku teha. Selles lahingus lendab õhkub 50 000 pauku ning vaenlase saab taganema sundida tossu- tule rahega.

MOTOR PAINTBALL
Üllata oma sõpru või alluvaid millegi erakordselt ekstreemse ja uudsega- korralda motoriseeritud paintballi lahing. Unustamatud hetked Teie päeva!

VÕISTKONDLIK JÕUKATSUMINE PAINTBALLIS
Mängivad 5 - 20 liikmega võistkonnad (playoffs vms) ning peetakse punktilist arvestust. Sobib hästi näiteks suvepäevadele ühe sportliku jõukatsumisena või mõne muu suurema ürituse raames, kus nõutav punktiline lõpptulemus ning eesmärgiks paremusjärjestus.

Või paku meile välja oma idee: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 55 41 666

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: