+372 5541666

Ronimine

Tahad vallutada kõrgusi ja ületada oma hirme?

Adrenaliini.ee meeskond pakub ekstreemseid seiklusi ja eneseületamist ka kõrgel õhus.

Mis ja kelle sobib?

RonimineKÖITEGA LASKUMINE ehk rappeling sobib kõigile, kes otsivad põnevust ja vürtsi argirutiini. Sa ei vaja selleks mingit eelnevat kogemust ega spetsiaalset füüsilist vormi. Rappelling kujutab endast spetsiaalse laskumis- ja julgestusvarustuse abil alla laskmist kõrgetelt objektidelt, mis sisaldab ka miljonivaateid. Köitega laskumine on omaette unustamatu seiklus, võimaldades piiluda maailma sellelt "kõrgemalt" poolelt! Seiklus algab varustuse selga panekuga ning ohutusinstruktaaziga, kus instruktorid tutvustavad varustust ja laskumise põhitõdesid.

MÄGIRONIMINE sobib füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kuna eelduseks on oskused ja hea füüsiline vorm. Vanusepiirangut pole, kuid turvavarustus peab sobima kehakuju ja suurusega. Enamik siinseid kaljusid ja mägiradasid sobivad igat tüüpi ronijatele, pakkudes piisavalt väljakutset nii algajatele kui ka keskmise tasemega ronijatele.

Kus saab meiega ronida?

Hoolimata tasasest maastikust on Eestis palju võimalusi ronimisspordi harrastamiseks nii algajaile kui juba kogenumatele tegijatele. Põhirõhk on heal tehnikal ning instruktorite abiga saate ka kõrgemad kaljud vallutatud! Tule proovi oma võimekust Türisalu pangal ronimisega, Tallinna Lauluväljaku tuletornist laskumisega, Astangul pangale tõusmisega jne.

Olenevalt asukohast ja kohapealsetest võimalustest saame pakkuda nt pangalt, katuselt või puudelt laskumist või samadele objektidele tõusmist. Soovi korral saab proovida ka vertikaalset ronimist, ahviraudteed jpm.

Kuidas asi käib?

Ronimisseiklus algab instruktaazi ning turvavarustuse peale seadmisega. Ronimisvarustus sisaldab (laskumis- ja tõusmisköied, trapets, kiiver, kaheksad, haaratsid jms).

Laskutakse ükshaaval ning kõiki laskujaid julgestab instruktor lisaköiega. Eelnev laskumis- ja ronimiskogemus ei ole vajalik. Kõikidest seiklutest valmib põhjalik fotoseeria, mida jagame ürituse tellijaga.

Seiklus kestab sõltuvalt grupi suurusest 2-5 tundi

Hinnakiri

Näidispakett Türisalu pangal või Tallinna Lauluväljakul (E-N):
Ronimisvarustus (laskumis- ja tõusmisköied, trapets, kiiver, kaheksad, haaratsid jms).
Instruktor ja julgestamine

Pakett 6le osalejale, ürituse pikkus 2h €230
Pakett 10le osalejale, ürituse pikkus 2,5h €290
Pakett 15le osalejale, ürituse pikkus 3,5h €365
Pakett 20le osalejale, ürituse pikkus 4,5h €440

Meie hinnad ei sisalda käibemaksu

Enamus ronimiskohti on kena vaatega, miks mitte teha väike piknik. Soovi korral hoolitseme ka toitlustuse ja telkidega.

"Hind ei ole kalju, mis paigast ei liigu"
Telli või küsi pakkumist ka teiste võimalike paikade kohta või paku välja oma lahendus!

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: