+372 5541666

VIBULASKMINE - köitev hasart kõigile!

Miks mitte pidada maha üks „tuline rüütliturniir” ja lasta nooli kapsapeasse?

Vibulaskmine on muutunud väga populaarseks oma lihtsuse ning paljude erinevate mängustiilide tõttu.

Kellele sobib vibulaskmine?

Vibulaskmine- see on mõnus ajaviide looduses, mis sobib kõigile, sõltumata vanusest, soost ning sportlikust vormist. Suurepärane viis nii sõpradega kui töökaaslastega vabaaja veetmiseks.

Kus me korraldame üritusi?

Meie vibulaskmine on mobiilne - Adrenaliini meeskond tuleb kohale Teie valitud asukohta/majutuskohta. Kui esitate meile oma soovid ja tingimused, oskame Teid kindlasti aidata koha valikul.

Vibulaskmine sobib suurepäraselt kõrvalalana. Näiteks, kes ei taha „püssidega mängida” või matkata, siis vibulaskmine on neile rahulik, kuid samas põnevust pakkuv tegevus.

Uuri võimalusi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 55 41 666

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: