+372 5541666

Laste laserlahingud ÕUES!

Laserlahing - TOP 1 idee sinu lapse sünnipäevapeole

LaserMis on õue laserlahing?

Lasermäng on maailmas laialt levinud seltskondlik võistlusmäng. Laserlahingud ühendavad endas traditsioonilise paintballi, sisetingimustes lastele mõeldud lasersõdade ja arvutimängude head omadused. Siseruumides peetava lasersõjaga võrreldes on laserlahingud oluliselt reaalsemad

Kus saab laserlahinguid pidada?

Mängida saab nii sinu omas koduõues, metsas, sõjaväeosas kui ka oleme lasersõda korraldanud koolimajaski. Sõidame kohale üle Eesti.

Kellele lasersõda sobib?

Kui soovi korraldada lapsele meeldejäävat päeva, siis lasermäng on selleks ideaalne valik. Samuti sobib laserlahing klassiüritustele ja treening laagritesse. Lasermäng arendab reaktsioonikiirust, otsustusvõimet ja koostöövalmidust. Kui laps jõuab juba relva kanda, siis piirangut ei ole, kogemused näitavad, et alates 10.aastast.

Kuidas mängitakse õue laserlahingut?

Nii nagu arvutimängudeski saab ka siin sättida "elude" arvu, laskemoona kogust, laskekaugust. Kasutatavad relvad annad infot järgijäänud elude kui ka tabamuste kohta displei ja hääle vahendusel.

Kui palju maksab üritus?

Näidispakett 15-le lapsele al. 175€

Sinu soovidele leiame parima lahenduse, küsi lisa See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 55 41 666

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: