+372 5541666

Laste paintball

Adrenaliinirohked LASTEÜRITUSED pere "vapratele ja vaprakestele" 

Lapsed on meie lemmikud ja meie laste. Oleme lastele erinevaid põnevaid üritusi korraldanud juba üle 13 aasta. Eestis ainsana pakume 3 erinevat tüüpi paintballi. Kõige väiksematele sõdalastele pakume päris oma laste paintballi, mida saavad mängida juba päris pisikesed poisid ja tüdrukud ning miks mitte lahingusse kaasata emme-issisid. Lapsed saavad nii märki lasta, lõbusat mängujuhti kui ka teineteist vastavalt soovile.

Lastepaintball sobib ideaalselt vanuses 5-9 aastat. Värvipallid on väikesed võrreldes tavaliste paintballi pallidega ja ei tee seetõttu haiget.

Mõnusad tunnid meiega looduses on hea vaheldus arvutimängudele nii suvel kui talvel.

Pakett kuni 15-le lapsele €175, iga lisanduv mängija €10 Väljaspool Tallinnat lisandub hinnale kokkuleppeline transporditasu. 

Juba suurematele ja kogenumatele pakume õue laserlahinguid, noorte paintballi, mis sobivad alates 10.eluaastast ning tavalist paintball alates 16.eluaastast.

Meie teenuste valikusse kuuluvad ka igale vanusele sobilikud seiklusmatkad meie mängujuhi, väiksematele koos lemmiktegelasega, näomaalingud, piknik jne. Üritusi korraldame üle Eesti.

Uuri täpsemalt võimaluste kohta: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: