+372 5541666

Parim hobisport - metsapaintball

MetsapaintballPaintballist on saanud paljude aktiivsete adrenaliinisõprade regulaarne harrastus-sajab väljas vihma või lund, paistab päike või on 20 kraadi külma, on ämma või lapse sünnipäev, siis tõeline paintballi fanaatik ei lase end sellest häirida, vaid tormab läbi tule ja vee lahingusse.

Meie metsaklubi eesmärk on ühendada kõiki paintballi huvilisi. Klubi korraldab regulaarseid metsa- ja linnalahinguid, eriüritusi (nt öised värvilahinguid, pikemad matkalahingud), koolitusi jms. Peale huvitava klubiprogrammi on klubi üheks eesmärgiks pakkuda oma liikmetele ka soodsamat varustuse- ja pallihinda!

Meie metsaklubi üritused toimuvad tavaliselt pühapäeviti. Selleks, et argirutiini tappa, teeme põnevaid üritusi ka nädala sees. Näiteks aeg-ajalt vahelduse mõttes oleme korraldanud öiseid laserlahinguid nt Glehni lossi juures ja Nõmme metsas.

Metsaklubi üritused on tuntud kui “avatud lahingud”, kus ühes lahingus külg-külje kõrval madistavad nii esimest korda paintballiga tutvuma tulnud mängija kui ka juba iganädalane sõdalane, nii isa kui poeg käsikäes.

Avatud madin on mõeldud kõigile, kes ei saa ise punti kokku, et paintballi mängida. Tulla võib üksi, kui ka suurema meeskonnaga. Tule ise ja võta sõber ka ning lahingus näeme☺

Järgmised vallutusretkede kuupäevad on (siit) või rohkem infot lahingute kohta leiab ka Adrenaliin.ee foorumist või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meist…

Paintball on täis andrenaliini, pakume teile erinevaid adrenaliinirohkeid seiklusi üle Eesti! Korraldame teie firmale lõbusalt sportliku päeva looduses, paneme kokku seiklusterohke sünnipäevaürituse, lisame poissmeestepeole adrenaliini jne. Soovi korral täislahendused koos transpordi, toitlustuse, öömaja ja muu vajalikuga ;)

Ostukorv

 x 
Sinu ostukorv on tühi.

Külasta e-poodi

Küsi tooteinfot: