Airsoft

Palju üritus maksab?

Näidispakett: stardipakett 15-le mängijale koos meiepoolse instruktoriga alates €375

Varutus sisaldab: automaatrelv, kuulid (1500tk), kaitseprillid või mask, instruktor

Keskmine ürituse kestvus 2-3 tundi.

Iga üritus on unikaalne, seega teeme pakkumise vastavalt Teie soove arvestades!

AIRSOFT-MILITAARNE SPORTMÄNG TÄISKASVANUTELE!

Airsofti mängud sobivad neile, kes otsivad meie teenuste hulgast midagi uut ja adrenaliini pakkuvat. Valida saab erinevate airsofti võimaluste vahel, alates lihtsamatest lahingutest kuni keeruliste missioonideni, kus kasutatakse ka pürotehnilisi efekte.                


                22561242_10213151282591967_1298743317_o

AIRSOFT, tuntakse ka softairi nime all. Taktikaline sõjamäng, mis imiteerib ehtsaid lahingusituatsioone. Airsoftis kasutatakse tõeliste tulirelvade koopiaid. Relvad tulistavad 6mm läbimõõduga plastikkuule. Relvade laskeulatus on 45-55m.


Kuidas mängitakse airsofti?

Mängus on meeskondadel eesmärk nagu paintballis või laserlahingus- pantvangide vabastamine või vaenlase baasi vallutamine. Aga on ka teised mängutüübid nagu zombie, wolf ja deathmatch. Airsofti mängitakse põhiliselt hobina, kuid seda kasutatakse ka politseiüksuste ja kaitsevägede taktikaliseks väljaõppeks.


Kus saab airsofti mängida?

Mängi metsas või mõnes endises sõjaväeosas – airsoft lahinguid saab pidada erinevates paikades üle Eesti. Parimaid militaarseiklusi saab pidada nt vanas Männiku sõjaväe osas, Harku naistevanglas, Nursipalus kui ka RMK aladel..


Kellele sobib airsoft?

Airsoft lahing on mõnus sportlik ajaviide, mis pakub aktiivset vaba aja veetmise võimalust ning muudab meeldejäävaks iga firmaürituse, sünnipäevapeo või poissmeesteõhtu. Mängu käigus on võimalik näha mängijate juhiomadusi ja meeskonnatöö oskusi. Tavapärasest erinevas adrenaliinirohkes situatsioonis viibimine võib sageli kolleegis või sõbras välja tuua seni varju jäänud külgi. Airsoft sobib ka lastele alates 16.eluaastast.