BigGame 2016 ametlik info

Avatud paintballi lahing 01.mai
august 20, 2016

16.aprill Estonian Paintball BigGame 2016 Nursipalus (Võrumaa)

 

Eesti Paintballi Liidu poolt korraldatav paintballi suurüritus “BigGame 2016” toimub juba 14. korda järjest.BigGame on Baltimaade suurim paintballi lahing. Tänavust üritust korraldame Võrumaal ning sellest on saanud tõsiste paintballisõprade iga-aastane hooaja avaüritus. Üritusele oodatakse huvilisi nii Eestist kui naaberriikidest.

BigGame`i ajaloost: esimesel aastal osales 65 mängijat, aasta hiljem Paldiskis juba 220. Eelmisel aastal osales ligikaudu 440 mängijat. Just mängukoht on see, mis sellise hulga põhjanaabreid üle lahe kohale meelitab – meil on mitmeid huvitavaid Nõukogude Liidu-maigulisi lagunenud linnakuid. Ka selleaastane mängukoht on sellest järjekordne näide.

Meenutusi 2012a Nursi värvimadinast:

http://www.youtube.com/watch?v=R5-TTuJlEV4

https://www.youtube.com/watch?v=iST2Upkuu6s

 

Aeg:     laupäev 16. aprill 2016
Koht:     Nursi Kaitseväe harjutusväljak Võrumaa

Osalejate arv: u. 500 mängijat

Asukoha koordinaadid:

GPS koordinaadid 57°49’11″N 26°50’44″E)

 

Detailid

MEESKONNAD
SININE meeskond
KOLLANE meeskond
PUNANE meeskond

Meeskondadesse jagamine toimub eelneval päeval!

AJAKAVA

09:00 – 10:00 Saabuvad mängijad, kes on registreerunud rendivarustusega
09:00 – 10:15 Saabuvad kõik mängijad k.a. rahvusvah külalised, teised klubid jne
10:15 – Kaptenite koosolek
10:30- Lahingülesannete saamine kaptenitelt
10:45 – Meeskonnad lähevad baasidesse positsioonidele
11:00 – 12:30 Lahing I
12:45 – Meeskonnad lähevad baasidesse positsioonidele
13:00 – 14:30 Lahing II
14:45 – Meeskonnad lähevad baasidesse positsioonidele
15:00 – 16:30 Lahing III
17:00 – Tulemused, auhinnad, lõpetamine!
Järgmiste lahinguteni!
Hinnad

Pakett rendivarustusega

Osavõtutasu, varustus, 500 palli. Suurrmängu buff

Osavõtutasu
– annab sulle õiguse osaleda üritusel BigGame 2016     Suurmängu buff                                                                                                 Varustus – mänguvarustuse rent (poolautomaatne marker, õhuballoon, kaitsemask)
Pallid pakett sisaldab 500 palli
Paketi hind rendivarustusega: €55

Soodustused:
Kiire broneerija soodustus kuni 01. aprill osavõtutasu -74%
(osavõtutasu €9 , varustuse rent €6, 500 palli €11, buff €2) €28
Registreerimine kuni 11.aprill osavõtutasu -54%
(osavõtutasu €16 , varustuse rent €6, 500 palli €11, buff €2- €35
Hilisele broneerija (12.04-16.04)
(osavõtutasu €35 , varustuse rent €6, 500 palli €11, buff €2- €54

Lisaks ettetellimisel:
Kaitsevormi rent – €2
Kaitsevesti rent – €3
Pallivöö + 2 tuubi rent – €3

Lisaks müügil kohapeal:
Lisapallid – alates €11 / 500tk
Tossupommid, värvigranaadid

 

Pakett oma varustusega

Osavõtutasu, 1000 palli, Suurmängu buff

Osavõtutasu – annab sulle õiguse osaleda üritusel BigGame 2016+ õhuga laadmine ja Suurmängu buffi
Pallid pakett sisaldab 1000 palli

Paketi hind oma varustusega: €51
(osavõtutasu €27,1000 palli €22, buff €2)

Soodustused:
Kiire broneerija soodustus kuni 01. aprill osavõtutasu -67%
osavõtutasu €9
,1000 pallid €22, buff €2- soodushind 33€

 

Kuni 11.aprill osavõtutasu -33%
(osavõtutasu €14 ,1000palli €22 , buff €2- €38                                          
Hind 12.04-16.04 broneerijaile osavõtutasu €27, pallid €22, buff €2 €51                                                        

Soovi korral on võimalik kasutatud buffid peale mängu tagastada. Tagastades tasume bufi eest €1


Lisaks müügil kohapeal:
Lisapallid – alates €11 / 500tk
Tossupommid, värvigranaadid

Paintballi varustus jne
Kehakinnitus, karastusjoogid, vesi

Üritusel võib kasutada ainult korraldajalt kohapealt ostetud laskemoona ja pürotehnikat!

 

Lisainfo

 

Registreerimine
Ürituseks osalemiseks on vajalik etteregistreerimine, kohapeal registreerida ei saa!

Majutus
Soovijatel võimalus ööbida kasarmus.

 

Toitlustus

Täpsem info tulemas, kuid nagu varasemalt siis saab kohapeal osta nii pirukat kui ka sooja süüa ning karastusjoogid.

 

Pallid
Eriüritusel BigGame 2016 saab kasutada ainult kohapealt litsentseeritud müüjalt ostetud laskemoona. Oma laskemoona kasutamine tähendab ürituselt eemaldamist.

Tossupommid ja värvigranaadid
Kõik pürotehnika peab olema ostetud kohapealt litsentseeritud müüjalt. Oma pürotehnika kasutamine tähendab ürituselt eemaldamist.

Õhk, laadimine
BigGame 2016 üritusel on kohapeal õhuga laadimine, 3000PSI+.
Et hommikul aega säästa, soovitame oma varustusega tulijatel saabuda täidetud balloonidega. Mängijad, kes tahavad õhuga laadida, peavad saabuma õhu laadimispunkti mitte hiljem kui kell 9:30. Mängija vastutab selle eest, et tema balloon on nõuetekohaselt hüdrotestitud, kahjustatud balloone ei täideta!

Kronografeerimine
Kõik markerid peavad kronografeerima alla 300fps. Kõik mängijad on kohustatud testima oma markerid enne mängu algust.

Riietus
Võistlejate riietuses ei tohi olla võistkondade ega kohtunike riietuses esinevaid värve (kollane, punane, sinine, oranž, valge), mis võivad teisi mängijaid eksitada. Tuleb kasutada tumedaid toone või laigulist kaitseülikonda.
Jalga tuleb panna kõrged saapad või tugevdatud tallaga jooksukingad. kuna territooriumil võib olla naelu jms ohtlikku – terroittoriumil liikudes tuleb olla väga ettevaatlik!!

“Surnute” insertsioon
“Surnud” või muul põhjusel mänguväljakult lahkunud võistlejad saavad samasse mängu tagasi siseneda insertsioonide kaudu. Insertsioonid toimuvad iga 10 minuti tagant. Siseneda saab AINULT selleks ettenähtud ajal ja kohas (lahingu alguspunktis).

Kaitsekilp
Mängijad võivad kasutada. Kilpe ei anta korraldajate poolt, mängija võib tuua oma kaitsekilbi. Kilp võib olla kuni 1,5m2 suuruse pindalaga, kilbil ei tohi olla laskeavasid.Kõik kilbid peavad olema korraldaja- info@adrenaliin.ee juures registreeritud hiljemalt 14.04.2016

 

Rasketehnika
Täpsustamisel

Mänguväljaku kaart

Kaart tulemas

Kõik registreerunud mängijad saavad kohapeal korraldaja poolt ka kaardi koopia, mis kinnitatakse mugavaks lugemiseks markeri balloonile.

REEGLID

 1. Mängija number kinnitatakse maski paremale küljele ja see peab olema loetav kogu aeg terve ürituse vältel. Mängija number tuleb alles hoida kuni ürituse lõpuni, mängijad ilma mängija numbrita eemaldatakse ürituselt.

  Mask peab olema alati nõuetekohaselt peas, kui viibitakse mänguväljakul ning laskmis- ja kronografeerimisrajal. Maskid peavad olema valmistatud paintballi jaoks, mask peab katma silmi, nägu ja kõrvu.3. Torukaitsed ja torusokid peavad olema alati kasutusel v.a. mänguväljakul ning laskmis- ja kronografeerimisrajal. Kui markeri puhastamiseks tuleb eemaldada torukaitse või torusokk, siis seda tohib teha vaid laskmis- ja kronografeerimisrajal. Kellel ei ole torukaitsed/torusokki, peab selle soetama kohapealt.

  4. Distantsilt alla 3m tuleb vastasele anda võimalus allaandmiseks, selleks tuleb vastast teavitada piisavalt valjusti ning andes aega reageerimiseks.

  5. Kõik markerid peavad olema kronografeeritud alla 300fps.

  6. Kõik markerid peavad vastama kõikidele paintballis kehtivatele nõuetele ning ürituse reeglitele. Marker peab korras enne üritusele saabumist.

  7. Markerist ei tohi tulistada kuskil väljaspool mänguväljakut ning laskmis- ja kronografeerimisrada. See tähendab, et tulistada ei tohi mitte kuskil mujal mitte mingil põhjusel, keelatud on ka „tühi” ehk ilma pallideta laskmine.

  8. Mängija on väljas või pihtas kui pall puruneb ja jätab pleki, mis on diameetriga 1cm või suurem, ükskõik kuhu mängija peale või varustusele (marker, pallikopsik, balloon, mask jms). Pritsmed loevad alles siis, kui nad on tekitanud ühtlaselt kaetud pleki, mis on diameetriga 1cm või suurem. Värvi pühkimine on karistatav, mängija võidakse lõplikult ürituselt eemaldada.

  9. Kui mängija kutsub ennast “surnuks” või annab märku mänguväljakult lahkumise asjus (ükskõik mis põhjusel), siis ta on väljas ja ei või naaseda enne järgmist mängijate insertsiooni.

  10. Kui mängija saab pihta, peab ta tõstma markeri üles pea kohale ning karjuma inglise keeles: Hit, Out või Dead 2-3 korda. Enne mänguväljakult lahkumist tuleb markeri torule panna asetada torulukk või torusokk ning lahkuma lühimat teedpidi. Väljakult lahkudes peab mängija endiselt hoidma markerit üleval pea kohal ja karjuma Hit, Out või Dead. Mida paremini te teisi mängijaid oma väljumisest informeerite, seda suurem on tõenäosus, et te enam pihta ei saa, sellest hoolimata võib seda vahel juhtuda.

  11. “Surnud” ei räägi!

  12. Võistkondade eraldusteip (kollane, punane ja sinine) antakse korraldaje poolt ning seda peab kasutama nii, et see oleks nähtav kogu mängu jooksul.

  13. Mängija kaitseriietus ei tohi olla kohtunike või staffi riietusega sarnane, kasutada ei tohi kollast, punast, valget ega sinist värvi.

  14. Mängija ei tohi kasutada ebasportlikke võtteid. Keelatud on vastasmeeskonna värvi kasutamine, füüsiline kontakt või ükskõik mis teise reegli rikkumine.

  15. Kõikidel kohtunikel on õigus mängija mänguväljakult eemdalada või mängijat mitte mänguväljakule lasta ükskõik mis põhjusel, ükskõik millal.

  16. Kõikide kohtunike juhiseid/käske tuleb alati järgida. Kunagi ei tohi kohtunikuga vaielda, kohtunikul on alati õigus. Kohtunikud on mängus mängijate ohutuse tagamiseks ja ei neid ei tohi halvasti kohelda. Kõikidel kohtunikel on numbrikaardid, kui teil on mõni probleem, jätke number meelde ning andke teada staabi telki (punane telk kirjaga „Adrenaliin”).

  17. Mängija ei tohi tulistada inimesi, kes ei mängi (filmijad, pildistajad vms inimesed mänguväljakul), staffi ega kohtunikke.

  18. Anna koheselt korraldajatele teada, kui märkad midagi ohtlikku mänguväljakul sees või sealt väljas.

  19. Üritusel on keelatud alkohol ja joobes inimesed.

  20. Mängijad on kohustatud liiklema ettevaatlikult, arvestama territooriumil paikneva naelade, aukude jms ohtlike objektidega.

  21. Üritusel võib kasutada ainult nõuetekohaselt registreeritud kilpe.

 2. Korraldaja ei vastuta mingil viisil ürituse ajal või territooriumil tekitatud  füüsilise, vaimse või majandusliku kahju eest.Reeglitele võib tulla lisa kuni 15. aprillini, olge valvel!

MEEDIA

Ametlik info foorumis ja avatud foorum diskussioonideks on:

 

Registreerumine

 • Esimese sammuna täitke ja edastage “REGISTREERIMISVORM” (registreerimisvorm tulekul kodulehele). Palun registreerige kogu oma seltskond korraga (ühe kapteni alla), nii saame garanteerida, et mängite ühes võistkonnas. Kui teie seltskond peaks peale registreerimist veel paisuma, kasutage uuesti sama registreerimisvormi ja märkige kapteniks juba eelnevalt registreeritud kapten. Kui kapten on üks mängijatest, siis registreerige ka kapten mängijana!2) Peale registreerimist arvutage kokku täissumma vastavalt hinnakirjale ja tasuge see alljärgnevalt:
  Konto omanik: Eesti Paintballi Liit
  Konto number: EE282200221024131983
  Selgitus: BIGGAME 2016 KAPTENI NIMI+osalejate arv+lisad

  Tema osavõtutasu tasumisel nõustub osaleja korraldaja kehtestatud reeglitega ja kohustub neid täitma.

  NB!  Mängija(d) loetakse registreerunuks alles siis, kui raha on laekunud arvelduskontole.
  NB!  Registreerunutega võetakse ühendust hiljemalt 5 päeva pärast registreerimist.

Rohkem infot: info@adrenaliin.ee

Tel. 5541666

Web: www.adrenaliin.ee ja arutelu adrenaliini foorumis

https://www.adrenaliin.ee/et/foorum/1/182-biggame-2016-16-04-2016-nursipalus-vorumaal

Facebook:

https://www.facebook.com/Adrenaliin-137274206304227/

BigGame`le registreerimine on lihtne

BigGame`le registreerimine on lihtne. Täida kodulehel registreerimisvorm ja tasu Eesti Paintballi Liidu kontole osalustasu ja oledki üksi või oma meeskonnaga BigGamel kirjas.

Kui aga tekib arusaamatusi, siis võtke julgelt ühendust.

Merle 55508359

Jako 5541666

Või kiri info@adrenaliin.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.