Ekstreemüritused

KUUM!

Adrenaliin.ee ekstreemsed üritused ajavad vere keema

Väidetavalt pole midagi, mis vaimu rohkem pärsiks, kui tööl või kodus enda ja ümbritseva keskkonna poolt loodud rutiinimullis istumine. Et aga sinna mulli üldse mitte sattuda või et sealt välja rabeleda, tuleb appi adrenaliin.ee meeskond ja see tähendab südant põksuma panevaid seiklusi kõikjal Eestis!

Seikluslik firmaüritus, virgutushormooni pulbitsema ajav sünnipäev, ekstreemne meeskonnatreening, hullumeelne poissmeeste pidu – kõik see kuulub adrenaliinitaseme tõstjate meeskonna arsenali ning peole panevad nad punkti ilutulestiku-show‘ga.

Hästi ja natuke teisiti

Adrenaliin.ee tegutseb juba 20 aasta ja on üks suurimaid ekstreemalade korraldajaid Eestis, olles adrenaliinilaksu otsijate seas hästi tuntud-teatud. Peamiseks alaks on paintballi mängude korraldus, välilaserlahingud, airsoft, motor paintball, romuralli, matkad nii öösel kui päeval ning jalgsi ja ratastel, ilutulestike jae- ja hulgimüük ning paintballi varustuse rent ja müük.

“Oleme erilised selle poolest, et kui teised sageli vahendavad, siis meie teeme kõik ise,” selgitab Jako. “Üritame kõike teha võimalikult hästi ja pisut teistmoodi kui teised – tulemus on alati parem, kui oodatakse.”

Vallatud poissmehed lahingumöllus

Lisaks väiksematele üritustele firmad korraldavad ka kliendipäevi, näiteks pärast tööpäeva paariks tunniks midagi adrenaliinitaset tõstvat oma töötajatele ja klientidele. Mõistagi tahetakse ekstreemsete aladega tegeleda firmade suvepäevadel. Adrenaliin.ee meeskond tuleb kohale mistahes kohta üle Eesti.

Kaugemad kohad, kust Eestisse on adrenaliinilaksu saama tuldud, on Uus-Meremaa, Kanada, Hiina, India, Inglismaa ja mõistagi tullakse peaaegu iga nädal siia kogu Euroopast.

Suurtest suvepäevadest laste sünnipäevadeni

Aladest rääkides on hetkel enim soovitud kahtlemata paintball, kuid populaarsust kogub ka autode paintball ehk siis lahing kihutavate autodega, öised laserlahingud, airsoft, mis erinevalt action‘likust paintballist on pigem strateegiamäng, aga ka militaarmängud ja -matkad. Laste seas on populaarsed õue laserlahingud ja eritüüpi laste paintball.