Laserlahingud

Mõned põnevad välilaserlahingu paketid:


  • SNAIPRI LAHINGUD ÜMBER KUMMITAVATE LOSSIDE JA PIMEDAS EESTIMAA LOODUSESLASTE
  • SEIKLUSLIK SÜNNIPÄEVA PAKETT kuni 15-le pidulisele koos instruktori ja transpordiga Tallinnas €300. Mujal Eestis lisandub transpordikulu.
  • KEHAKINNITUS– ja loomulikult ega tühi kõht ei saa rikkuda üritust! Seetõttu pakumegi saabudes pirukat ja teed/kohvi pärast üritust suppi ning kringelit- hind: €9/in.Võimalik ka tellida cateringi teenus (eelroog, grill, magustoit, joogid, lahja alkohol) al €30/in

Sinu soovidele leiame parima lahenduse, küsi lisa janar@adrenaliin.ee

LASERGAME- KONTORIROTI KIIRE PATAREILAENG

Õue laserlahing on lõbus seltskondlik tiimide vaheline mõõduvõtmine. Laserlahingud ühendavad endas traditsioonilise paintballi, sisetingimustes lastele mõeldud lasersõdade ja arvutimängude häid omadusi. Tänu oluliselt võimsamale varustusele ja tõetruule keskkonnale ei ole laserlahing mõeldud ainult lastele, vaid sobib hästi ka firmaüritusele, meeskonnatreeninguks. Lasermäng arendab reaktsioonikiirust, otsustusvõimet ja koostöövalmidust. Mängijad saavad hea füüsilise koormuse kui ka meeldejääva mänguelamuse. Sobib heaks meelelahutuseks igas eas meeste- või naisterahvale.


Kus saab laserlahinguid pidada?

Mängida saab ükskõik kus: linna parkides, metsas, vanades sõjaväeosades ja turismitaludes. Põnevaid mänge oleme korraldanud Glehni pargis, Toomemäel ning vanade linnuste ümber.


Eriti suurt efekti pakub laserlahing pimedas mängides. Selleks otstarbeks oleme välja otsinud suure hulga müstilisi ja salapäraseid mängukohti☺


Kellele lasersõda sobib?

Tänu oluliselt võimsamale varustusele ja tõetruule keskkonnale ei ole laserlahing kindlasti mõeldud ainult lastele, vaid sobib hästi ka firmaüritusele, meeskonnatreeninguks. Lasermäng arendab reaktsioonikiirust, otsustusvõimet ja koostöövalmidust. Mängijad saavad hea füüsilise koormuse kui ka meeldejääva mänguelamuse. Sobib heaks meelelahutuseks igas eas meeste- või naisterahvale.


Kuidas mängitakse õue laserlahingut?

Nii nagu arvutimängudeski saab ka siin sättida “elude” arvu, laskemoona kogust, laskekaugust jms. See aitab meeskondi balanseerida ja on heaks võimaluseks erinevate stsenaariumite mängimisel. Näiteks “lossi vallutamisel” jäetakse kaitsesse 3 vaprat lasersõdalast, kellel on kaasas “kastidega laskemoona”, 15-liikmelisel ründesalgal on aga loetud arv “padruneid” jne. Kasutatavad relvad annad infot järgijäänud elude kui ka tabamuste kohta display ja hääle vahendusel.


Sinu soovidele leiame parima lahenduse, küsi lisa janar@adrenaliin.ee