Lastepaintball (5-9-aastastele)

PÄRIS LASTE OMA PAINTALL


Eestis ainsana pakume 3 erinevat tüüpi paintballi. Kõige väiksematele sõdalastele pakumegi päris oma laste paintballi, mida saavad mängida juba päris pisikesed poisid ja tüdrukud ning miks mitte lahingusse kaasata emme-issi. Lapsed saavad nii märki lasta, lõbusat mängujuhti kui ka teineteist vastavalt soovile. Mänguks sobib umbes 100×100 m takistustega ala (park, koduõu, mets). Tallinna lähistel eelistame oma ohutuse ja mõnusa looduse tõttu Männikut.


Mis vanuses lastele sobib lastepaintball?

Lastepaintball sobib ideaalselt vanuses 5-9 aastat. Mängime plastikrelvadega ja värvipallid on väikesed võrreldes tavaliste paintballi pallidega, mis ei tee seetõttu haiget.


Palju sünnipäev maksab?

Sünnipäeva pakett kuni 15-le lapsele €215, iga lisanduv mängija €10 Väljaspool Tallinna lisandub hinnale kokkuleppeline transporditasu. Hind sisaldab varustuse renti koos 1000 palliga, mini taktikalise laskmise rada, värvilisi tossupomme koos meiepoolse mängujuhi ja pisikest üllatust sünnipäevalapsele.


Toitlustus metsas

Et tühi kõht metsas ei kimbutaks, aitame ka sobiva menüü koostamisel. Pakume nii sõdurisuppi, makaronirooga, piknikukorvi, pirukaid, koogikegi, kringlit ja torti. Kõik meie küpsetised on käsitööna valminud.

Toitlustuse näidispakett

Väikese sõduri kõhutäis- sõdurisupp+ tee/morss+ kringel €7/laps.


Juba suurematele ja kogenumatele pakume õue laserlahinguid ning noorte paintballi, mis sobivad alates 10.eluaastast. Õiget tavalist paintball ja airsofti soovitame alates 16.eluaastast. Üritusi korraldame üle Eesti.


Uuri täpsemalt võimaluste kohta: janar@adrenaliin.ee