Paintball

Näidispakette üritustest:

 

 • PÄRASTLÕUNANE LÕÕGASTAV FIRMAÜRITUS

  Suurepärane võimalus rutiinsest töökeskkonnast põgenemiseks ning tööpingete maandamiseks. Miks mitte ülemusele/kolleegile 1:0 ära teha pärast väsitavat tööpäeva. Lisaks võimalus mõnus grill ning saun.

 

 • EKSTREEMNE SÜNNIPÄEV

  Veeda üks unustamatu päev oma parimate sõprade-tuttavatega ekstreemselt sportides. Soovi korral telk koos kaetud laua ja istumisega.

 

 • RAJU POISSMEESTE-, TÜDRUKUTEÕHTU PIDU

  Kutsu oma parimad sõbrad/ sõbrannad kokku ja kõik muu jäta juba meie hooleks☺ Kindlasti saab “õhtustaar” endale vastava kostüümi, soengu ja make-up-i. Meil jooksevad ringi nii jänkud, kui karud kui ka mõmmid või saab lihtsalt rentida ühekordset kostüümi.

PS! Ühekordne kostüüm+ jänesekõrvad €7   //   Loomakostüümi rent €15

 

 • TOSSU, PAUKU, TULD

  “Poisid” ei ütle kunagi EI millegile, millega saab pauku teha. Selles lahingus lendab õhkub 50 000 pauku ning vaenlase saab taganema sundida tossu- tule rahega.

 

 • MOTOR PAINTBALL

  Üllata oma sõpru või alluvaid millegi erakordselt ekstreemse ja uudsega- korralda motoriseeritud paintballi lahing. Unustamatud hetked Teie päeva!

 

 • VÕISTKONDLIK JÕUKATSUMINE PAINTBALLIS

  Mängivad 5 – 20 liikmega võistkonnad (playoffs vms) ning peetakse punktilist arvestust. Sobib hästi näiteks suvepäevadele ühe sportliku jõukatsumisena või mõne muu suurema ürituse raames, kus nõutav punktiline lõpptulemus ning eesmärgiks paremusjärjestus.

 


Või paku meile välja oma idee: janar[at]adrenaliin.ee või +372 5688 1182

Sõbrad kokku ja paintballi lahing võib alata!

Paintball on rohkelt adrenaliini, närvikõdi ja elumusi pakkuv meelelahutus sünnipäevadeks, firmaüritusteks, poissmeeste-, tüdrukuteõhtuteks või lihtsalt koos sõpradega mõnus ajaviide. Adrenaliinirohke paintballiüritus saab garanteeritud.

<<<—- Tutvu ka meie näidispakettidega. Selliselt näete võimalusi mida saate meie käest tellida.

Kus saab paintballi mängida?

Paintballi mänge korraldame kõikjal Eestis. Paintballi mängukohtadena kasutadakse palju sõjaväelinnakuid, vanu ehituskomplekse, huvitavaid metsamängukohti. Samuti võib klient endale ise sobiva lahingukoha idee välja pakkuda.

 

Paintballi lahingukohad Tallinnas ja Harjumaal:

 • Männiku harjutusväli- metsalahing, ka mõningad hooned.
 • Harku hoonete kompleks

 

Paintball Lõuna-Eestis:

 • Erinevad põnevad metsalahingu kohad Tartu-, Põlva-, Jõgeva-, Viljandi-, Pärnumaal ja Valgamaal.
 • Nursipalu harjutusväli

Palju maksab paintballi mäng?

Spordiklubi Adrenaliin varustusepark on väga suur ja mitmekesine, vastame ka kõige nõudlikuma kliendi soovile. Võimalus tellida täisteenus koos seltskonna transpordi, toitlustuse, sauna jms ning muidugi suurepärase paintballiüritusega. Vastavalt kliendi ootustele saame pakkuda soodsa hinnaga paintballiüritust kui ka samas väga kvaliteetset.

Stardipakett 15-le mängijale 200 palliga alates €375.

Paintballi varustuse rent

Kui mängupagas suur, siis pakume ka üritusi ilma meiepoolse instruktorita. Rendite meilt varustuse ja peate vastavalt oma soovidele värvilise lahingu maha ükskõik kus ning meist sõltumata. Paintballi varustuse renti kindlasti soovitame väikestele gruppidele, kes soovivad soodsalt mängida.

Oma soove ja kogemusi saad jagada janar@adrenaliin.ee või 5688 1182