Paintballi mängud

PAINTBALLI MÄNGUD KÕIGILE ADRENALIINISÕLTLASTELE

 

Adrenaliini töökas meeskond tegeleb paintballiga aastast 1998. Oleme suurim paintballiga tegelev klubi Eestis, meil on palju kogemusi seltskonnaürituste, firmapäevade, võistlusmängude, kohalike ning rahvusvaheliste turniiride korraldamisel.

Kuna inimesed on hakanud paintballi rohkem harrastama, oskavad nad nõuda ka kvaliteeti. Odava ja mittekvaliteetse varustusega mängides ei jää huvilised enam rahule ja seepärast pakumegi oma laenutuses ainult parimat. Meie ja meie edasimüüjad kasutame laenutuses õhuga (mitte CO2) töötavaid markereid. Korraga võime välja laenutada kuni 150 komplekti, sinna juurde pakume erinevat lisavarustust, õigeid palle, huvitavaid mängukohti. Selle kõige juures on aga meie hinnad soodsad ja paindlikud.

Spordiklubi Adrenaliin varustusepark on väga suur ja mitmekesine, vastame ka kõige nõudlikuma kliendi soovile. Võimalus tellida täisteenus koos seltskonna transpordi, toitlustuse, sauna jms ning muidugi suurepärase paintballiüritusega.

 

 

 

Meie lahenduste portfell:

PÄRASTLÕUNANE LÕÕGASTAV FIRMAÜRITUS
Suurepärane võimalus rutiinsest töökeskkonnast põgenemiseks ning tööpingete maandamiseks. Miks mitte ülemusele/kolleegile 1:0 ära teha pärast väsitavat tööpäeva. Lisaks võimalus mõnus grill ning saun.

EKSTREEMNE SÜNNIPÄEV
Veeda üks unustamatu päev oma parimate sõprade-tuttavatega ekstreemselt sportides. Soovi korral telk koos kaetud laua ja istumisega.

RAJU POISSMEESTE-, TÜDRUKUTEÕHTU PIDU
Kutsu oma parimad sõbrad/ sõbrannad kokku ja kõik muu jäta juba meie hooleks☺ Kindlasti saab “õhtustaar” endale vastava kostüümi, soengu ja make-up-i.

TOSSU, PAUKU, TULD
“Poisid” ei ütle kunagi EI millegile, millega saab pauku teha. Selles lahingus lendab õhkub 50 000 pauku ning vaenlase saab taganema sundida tossu- tule rahega.

MOTOR PAINTBALL
Üllata oma sõpru või alluvaid millegi erakordselt ekstreemse ja uudsega- korralda motoriseeritud paintballi lahing. Unustamatud hetked Teie päeva!