Ronimine


Enamus ronimiskohti on kena vaatega, miks mitte teha väike piknik. Soovi korral hoolitseme ka toitlustuse ja telkidega.


Telli või küsi pakkumist ka teiste võimalike paikade kohta või paku välja oma lahendus!

5688 1182 Janar

Tahad vallutada kõrgusi ja ületada oma hirme?

Adrenaliini.ee meeskond pakub ekstreemseid seiklusi ja eneseületamist kõrgel õhus.

 

 


Mis ja kelle sobib?


KÖITEGA LASKUMINE ehk rappeling

sobib kõigile, kes otsivad põnevust ja vürtsi argirutiini. Sa ei vaja selleks mingit eelnevat kogemust ega spetsiaalset füüsilist vormi. Rappelling kujutab endast spetsiaalse laskumis- ja julgestusvarustuse abil alla laskmist kõrgetelt objektidelt, mis sisaldab ka miljonivaateid. Köitega laskumine on omaette unustamatu seiklus, võimaldades piiluda maailma sellelt “kõrgemalt” poolelt!

MÄGIRONIMINE

sobib füüsiliselt aktiivsetele inimestele, kuna eelduseks on oskused ja hea füüsiline vorm. Vanusepiirangut pole, kuid turvavarustus peab sobima kehakuju ja suurusega. Enamik siinseid kaljusid ja mägiradasid sobivad igat tüüpi ronijatele, pakkudes piisavalt väljakutset nii algajatele kui ka keskmise tasemega ronijatele.

Köitega laskumine on kindlasti üks naisteürituste lemmiktegevusi koos fotosessiooni ja piknikuga Türisalu pangal.


Kus saab meiega ronida?

Eestis palju võimalusi ronimisspordi harrastamiseks nii algajaile kui juba kogenumatele tegijatele.  Tule proovi oma võimekust Türisalu pangal ronimisega, Tallinna Lauluväljaku tuletornist laskumisega, Astangul pangale tõusmisega jne.

Olenevalt asukohast ja kohapealsetest võimalustest saame pakkuda nt majadelt, pangalt või puudelt laskumist või samadele objektidele tõusmist. Soovi korral saab proovida ka vertikaalset ronimist, ahviraudteed jpm.


Kuidas asi käib?

Ronimisseiklus algab instruktaazi ning turvavarustuse peale seadmisega. Ronimisvarustus sisaldab (laskumis- ja tõusmisköied, trapets, kiiver, kaheksad, haaratsid jms).

Laskutakse ükshaaval ning kõiki laskujaid julgestab instruktor lisaköiega. Eelnev laskumis- ja ronimiskogemus ei ole vajalik.

Seiklus kestab sõltuvalt grupi suurusest 2-5 tundi.

 


Telli või küsi pakkumist ka teiste võimalike paikade kohta või paku välja oma lahendus!