Matkad

SEIKLUSED KÕIKJAL EESTIS!

Meeskonna treenimiseks, sõprade seltskondadega mõõtu võtmiseks ja laste üritustele organiseerime põnevaid seiklusmatkasid, orienteerumisi, maastikumänge, veematkasid ja palju muud.


 

Militaarmatkad

Elamusterohke matkapäev looduses on garanteeritud.

Militaarmatkas saab igaüks panna oma võimed proovile. Grupp jagatakse meeskondadeks, kes peavad seiklusrajal sooritama erinevaid ülesandeid. Näiteks õhkama vaenlase objekte (pürotehnika), kaardistama positsioone, läbima takistusradasid, lahendama mõistatusülesandeid, täitma erinevaid ülesandeid (paintball).


Rada sobib erineva füüsilise vormiga osalejatele, kuna võistkonna kõik liikmed ei pea läbima kõiki kontrollpunkte. Militaarmatka käigus õpid hästi tundma oma meeskonda ning igav ei hakka – igas vanuses seikleja avastab midagi uut enese ja oma kaaslaste juures, sest tegemist ei ole pelgalt nohisedes „takistusriba“ läbimisega, vaid meeskonnana kokku lepitult mitmesuguse raskusastmega ülesannete lahendamisega. Saab kaevata nii sõjakaarti kui hävitada kuulipildujaga maskeerunud spiooni ning anda oma kannatanud kaaslasele esmaabi.


 

Seiklusmatkad

Meeskonnatöö mäng aardejaht

Soovid meeldivat vaheldust oma igapäevaellu? Tahad minna tagasi oma lapsepõlvemaailma? Kes meist ei ole oma unistustes koos raamatu- või filmikangelastega purjetanud üksikule saarele mereröövlite peidetud aaret otsima. Ja kes meist pole unistanud, mida kõike võiks siis selle aardega teha?


Meie korraldatavad meeskonnamängud on lõbusas laadis meeskonnakoolitused. Mängud kujutavad teekonda auhinnani, mille meeskonnnad läbivad ülesandeid lahendades. Kaalul on osavama, nupukama ja kiirema meeskonna tiitel ning viimases punktis ootav aardekast. Ülesannetes on kuhjaga lõbu, seiklust ja koostööd. Mänge on erineva raskusastmega, millest kerge ja keskmine tase on jõukohane kõigile ning ei eelda head vormi.


Aarete jaht liidab meeskonda. Siin õpid hästi tundma oma kaaslasi. Seiklusmatk on sobilik nii lastesünnipäevadeks kui firmaüritusele.


Meeskonnamänge soovitame alates 10 osavõtjast ning mänge korraldame kõikjal Eestis.


GPS matkad

Hea seltskond, imekaunis Eestimaa loodus, mõnus enesetunne, pääsemine hallist argirutiinist – kõlab ju ahvatlevalt? Need ongi loodusmatkad, mis sobivad kõigile.

Kui sa soovid oma meeskonnaga maastikul seigelda ja seda aastaajast sõltumata, kuid vajad selleks kindlust kaasaegse seadme näol, siis proovi seiklust GPS-ga!


Gruppide ülesandeks on leida lähipiirkonnast GPS-i abil kontrollpunktid. Et seiklemine veelgi huvitavam oleks, ootab gruppe igas punktis ülesanne, mille lahendamiseks tuleb võistkonnal veidi loovust ja keskkonnateadlikkust üles näidata. Mängu käigus jagatakse erinevate võistkondade vahel punkte vastavalt läbitud ajale ja lahendatud ülesannetele. Kui nutikalt võistkond punkte kogub, sõltub võistkonna oskusest. Võidab see, kes kogub rohkem punkte. Seiklus GPS-ga ei nõua suurt füüsilist pingutust ning sobib kõigile.


 

Veematkad

Üks kõigi, kõik ühe eest!

Meil on hea meel pakkuda erinevaid karastavaid matkasid Eestimaa veekogudel. Saate toreda elamuse osaliseks, kogedes lõbusat äraolemist, avastamisrõõmu, füüsilist tegevust ning õpite tundma oma meeskonnakaaslasi harjumuspärasest situatsioonist väljaspool.


Uuri lähemalt tel. 5688 1182 või kirjuta meile janar@adrenaliin.ee